Serwisy www

 

Sewisy WWW

Kiedy zobaczysz stronę internetową, stworzoną przez nas, zapewne zachwyci cię ona nowoczesnym designem i użytkowymi rozwiązaniami. Ale tak naprawdę widzisz jedynie mały procent pracy, którą w tę stronę włożyliśmy.

Jest ona efektem ściśle określonych zadań, które chce osiągnąć nasz klient. Dlatego zawsze działania nad stroną zaczynamy od pytań: „po co?” i „dla kogo?”. Od tego zależy, jak zaprojektujemy stronę, serwis czy aplikację. Znając twoją branżę, badamy rynek i klientów, szukając tych wrażeń i emocji, które decydują o jego zachowaniu. Od trafnie określonego UX czyli user experience zależy skuteczność twojej strony.  Nasi programiści, graficy i UX Designerzy sięgają po najnowsze rozwiązania w zakresie heurystyki, technologii czy po wchodzące na rynek trendy. Dzięki temu bez problemu kreujemy i projektujemy nawet najbardziej skomplikowane serwisy: bankowe, ubezpieczeniowe, mediowe. Tworzymy strony dla instytucji kulturalnych, samorządowych, jak i dla małych i średnich przedsiębiorców.

Wykorzystujemy najnowsze trendy indentyfikacji wizualnej ale przede wszystkim dbamy o User Experience serwisu. To on wpływa na SEO i sięga do doświadczenia użytkowników. Każdy detal ma w tym wypadku znaczenie. Tworząc stronę dokładnie wiemy, gdzie poszczególne elementy strony powinny się znaleźć, co ma być kluczowym przekazem, w jakich urządzeniach strona będzie eksplorowana. Wszystkie, tworzone przez nas strony są dostosowane do RWD czyli są responsywne i dostosowane do każdego urządzenia, na którym będą przeglądane.

Portfolio

Wybrane realizacje

Masz pytania?

Napisz do nas!
Scroll to Top
Przewiń do góry