Audyt UX/UI

 

Audyt UX/UI:

Specjalizujemy się w zagadnieniach związanych z user experience od wielu lat. Bez zbędnej skromności możemy powiedzieć, że jesteśmy ekspertami w zakresie UX. Dlatego nie tylko możemy przeszkolić twój zespół, ale także zbadać czy twoja firma oferuje rozwiązania, które faktycznie odpowiadają na potrzeby użytkowników. Przeanalizujemy twoje materiały, strony internetowe i inne platformy komunikacji pod kątem ich czytelności, widoczności, a przede wszystkim użyteczności. Damy ci jasną i konkretną odpowiedź czy stosowane przez ciebie rozwiązania dostosowane są do celów i potrzeb zarówno twojej firmy, jak i twoich klientów.

Wiemy, ile wysiłku wymaga przygotowanie aplikacji mobilnych, serwisów www, e-commerce, stworzenie procesów biznesowych czy form przepływu informacji. Jeśli jednak nie spełniają one swojej roli, ten wysiłek jest bezowocny.

Efektem naszego audytu jest wyczerpujący raport, w którym wskażemy ci, jakie zmiany są konieczne. Otrzymasz go w formie skategoryzowanych uwag, poczynając od elementów krytycznych i koniecznych do zmiany natychmiast, aż po drobne uwagi o znaczeniu estetycznym. Każdy z naszych wniosków jest zbudowany w taki sposób, że opisujemy konkretne zagadnienie, a następnie artykułujemy konkretne wnioski i wskazania, które należy zastosować.

Masz pytania?

Napisz do nas!
Przewiń do góry