Aplikacje mobilne

 

Aplikacje mobilne

Rozejrzyj się wokół siebie na ulicy, w parku, pociągu, w kawiarni. Rzadko zobaczysz osobę, która nie korzysta ze swojego telefonu. Smartfon dziś to najpopularniejsze źródło pozyskiwania informacji. Wypiera nośniki drukowane jak czasopisma czy gazety i ma przewagę nad PC w zakresie eksplorowania internetu w stosunku 60-40% na korzyść telefonów.

Te fakty powodują, że budując narzędzia internetowe dla naszych klientów, w pierwszej kolejności projektujemy interakcje i interfejsy z myślą o urządzeniach mobilnych. Szczególny nacisk kładziemy na ich intuicyjną obsługę i bezpieczeństwo użytkowania. Badamy preferencje użytkowników i jesteśmy przekonani, że zaangażowanie klienta w twoją markę będzie większe, jeśli otrzyma odpowiedni przekaz na swój telefon. W sposób naturalny zwiększamy w ten sposób możliwość dotarcia do twojego przekazu, efektywność oddziaływania treści, a także liczbę użytkowników. 

Dlatego bardzo dużą wagę przywiązujemy do projektowania serwisów WWW dostosowanych do urządzeń mobilnych. Tworzymy aplikacje natywne na iOS i Android. W ten sposób dostarczamy produkty przemyślane i dopasowane do potrzeb twoich lub Twoich klientów.

Portfolio

Wybrane realizacje

Masz pytania?

Napisz do nas!
Przewiń do góry